RUMELİ DERİ
İŞİMİZ DERİ
Hakkımızda

İnsanlık tarihinin başladığı noktadan beri hayatımızda olan deri ve deri üretimi sektörüne üç kuşak hizmet eden ailemiz, bu meziyetini 1976 yılında Türkiye‘de dericilik sektörüne hizmet vermeye devam etmiştir.

Türk dericiliğinin en önde gelen kuruluşlarından bir olması yanında, sahip olduğu kalifiye personel, modern teknoloji ve kaliteden taviz vermeyen anlayışı ile ayakkabılık ve ayrıca kürk süet mamül deri, süet ve napato deri müşterilerinin beklentilerine cevap vermektedir.

Geniş ürün yelpazesi yanında dünya moda trendleri doğrultusunda ürünlerini sürekli yenilemekte olan Şirketimiz dünya standartlarında üretim yapmaya devam edecektir.

Sorumluluk addettiğimiz Türk ekonomisine katkı sağlama bilinciyle istihdamı arttırma çabaları içinde olmakla birlikte, birçok ülkeye yaptığımız kaliteli ürün ihracatı ile Türk Malı imajına olumlu katkılar sağlamaktayız.

Sürekli gelişmekte, çağın şartlarına adapte olan kurumsal yapısını tamamlayan RUMELİ DERİ ve KONF. SAN. TİC. A.Ş. dericilik sektörünün duayenleri arasında yerini alma ve Türk dericiliğinin yüz akı olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.


Anasayfa
Ürünler
Hakkımızda
İletişim